Diagnostyka komputerowa

glownagora2Diagnostyka komputerowa Naszą ofertę trzech dostępnych pakietów inspekcji: classic, silver oraz gold wzbogacić możemy o dodatkową diagnostykę komputerową. Dzięki profesjonalnym urządzeniom możemy przeprowadzić szczegółową diagnostykę silników oraz układów elektronicznych w poszczególnych modelach i markach aut.

Dzięki diagnostyce możliwe jest sprawdzenie następujących podzespołów pojazdu:
diagnostyka glownagora2układy wtrysku paliwa (silniki diesla oraz benzynowe)
glownagora2systemy bezpieczeństwa jazdy (AIRBAG, ABS, ESP, ASR, SRS itp.)
glownagora2immobiliserów
glownagora2sterowników silnika
glownagora2automatycznych skrzyń biegów
glownagora2alarmów samochodowych
glownagora2układów parkowania (parktronic)
glownagora2systemów klimatyzacji
glownagora2systemów zarządzania światłami xenon oraz bixenon
glownagora2układów i modułów komfortu (podgrzewane fotele, elektryczne-podgrzewane lusterka, elektryczne szyby, szyberdach elektryczny, centralne zamki, moduły MCE – centralnej elektryki)

<< PRZYKŁAD RAPORTU
glownagora2Dzięki diagnostyce komputerowej istnieje możliwość odczytania realnego przebiegu auta. Przebieg ten często zapisywany jest w ECU – centralnym komputerze. Jego zmiana przez sprzedającego auto jest również możliwa jednak przy szybkiej chęci sprzedaży auta sprzedający zapomina lub oszczędza na tzw. ,,korekcie przebiegu,,. Wtedy możliwe jest odnalezienie w ECU zapisu z oryginalnym przebiegiem auta. Pozwala to na zaoszczędzenie wielu wydatków związanych z zakupem auta, które posiada duży przebieg – zwłaszcza w silnikach wysokoprężnych.

glownagora2Nasza oferta diagnostyki komputerowej pozwala na zaoszczędzenie na drogiej wizycie w ASO. Daje wymierny efekt w postaci wykazu poszczególnych błędów w układach wraz z ich możliwym opisem.

Zamówienie diagnostyki komputerowej możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
513 010 187