Wyposażenie

glownagora2Wyposażenie Podczas inspekcji sprawdzamy wnikliwie wyposażenie auta. Porównujemy deklarowane przez sprzedającego wyposażenie w ogłoszeniu z rzeczywistością. Sprawdzamy wszystkie elementy wyposażenia auta, podstawowych elementów które sprawdzamy jest około 50. Wszystkie podzespoły sprawdzane są pod względem sprawności i funkcjonalności a wynik testu zawarty w raporcie.

glownagora2Wyposażenie dodatkowe Po sprawdzeniu wyposażenia podstawowego auta przechodzimy do sprawdzenia dodatkowych elementów, w które zaopatrzone jest auto. Samochody mogą być konfigurowane w dowolny sposób dlatego podczas oględzin zawsze zwracamy uwagę na elementy dodatkowego wyposażenia pojazdu. Funkcjonalność wyposażenia dodatkowego jest zawsze weryfikowana a opis działania zapisujemy w raporcie.

glownagora2
glownagora2 glownagora2Wyposażenie a bezpieczeństwo
Podczas oględzin auta w pierwszym etapie zwracamy uwagę na wyposażenie auta wpływające na bezpieczeństwo podróżowania nim. Sprawdzamy ilość poduszek AIRBAG, sprawność napinaczy pasów, układy ESP/ASR oraz układ ABS. Sprawdzamy poprawność oświetlenia auta – światła drogowe, światła mijania, światła do jazdy dziennej o ile auto jest w nie wyposażone, światła stopu oraz kierunkowskazy. Sprawdzamy działanie wycieraczek w pojeździe oraz sprawność działania lusterek.

glownagora2 glownagora2Wyposażenie podstawowe
W kolejnym etapie oględzin pojazdu zwracamy uwagę na elementy podstawowe wyposażenia każdego auta. Są to: elektryczne szyby, klimatyzacja, elektryczne lusterka, system nagłośnienia, autoalarm, wersja kierownicy, tapicerka pojazdu, tempomat, nawigacja GPS, automatyczna skrzynia biegów, komputer pokładowy i wiele innych. Elementów, które poddajemy sprawdzeniu jest około 50. Wszystkie elementy wyposażenia pojazdu zostają w mniejszym lub większym stopniu sprawdzone pod względem poprawności działania. Jeżeli element nie wykazuje poprawnego działania podawana jest sugestia o przyczynie niesprawności. Wszystkie informacje na ten temat zawarte zostają w raporcie.
glownagora2 glownagora2Wyposażenie dodatkowe
W raporcie opisujemy również sprawność elementów wyposażenia dodatkowego. W niektórych wersjach aut możemy znaleźć limitowane wersje nagłośnienia lub specjalnie przygotowane elementy wnętrza pojazdu w danym pakiecie. Wszystkie te elementy zostają opisane i sprawdzone.