Raport w elektronicznej formie

kropkaRaport w formie elektronicznej – Bez wychodzenia z domu otrzymasz raport z oględzin samochodu, którego inspekcję nam zleciłeś. Raport będziesz mógł odtworzyć w dowolnym miejscu wystarczy, że odbierzesz maila z wynikami inspekcji.

kropkaJak wysyłamy raport ? Raport dostajesz na adres e-mail, który podałeś w zleceniu inspekcji auta.

kropkaW jakiej formie wysyłamy raport ? Raport z inspekcji otrzymujesz w formie pliku pdf umieszczonego na naszym serwerze. Z każdego miejsca na świecie możesz go odczytać i sprawdzić wynik naszej inspekcji. Plik pdf zabezpiecza Cię przed niepożądaną ingerencją w informacje zawarte w raporcie.

kropkaJak długo trzeba czekać na raport ? Raport dostajesz w dniu inspekcji, najczęściej jest to 24h od otrzymania przez nas zlecenia.

kropkaDla kogo jest raport ? Raport sporządzany jest indywidualnie na potrzeby naszego klienta i tylko klient ma prawo wglądu w raport.

kropkaGwarancja Serwis moto-zakup gwarantuje rzetelność informacji zawartych w raporcie. Inspektorzy dokładają wszelkich starań aby nasz klient wiedział jak najwięcej w kwestii wizualnej oraz technicznej na temat pojazdu, którego inspekcje mamy przeprowadzić.

kropkaRozpowszechnianie Raportu bez zgody serwisu moto-zakup nie można upubliczniać.

raport classic
wzór raportu
kropkaInspekcja w wersji Classic jest podstawową inspekcją w gamie naszych usług jednak już jej wynik pozwala zaakceptować lub odrzucić ofertę danego pojazdu

kropkaPunkty inspekcji Classic Marka, model, pochodzenie auta, ilość właścicieli. 1.Dokumenty 2.Rodzaj umowy 3.Nadwozie 4.Komora silnika 5.Wnętrze 6.Wyposażenie 7.Opinia o aucie 8.Gwiazdki 9.Rozmowa telefoniczna 10.Zdjęcia ok.50 zdjęć

kropkaSzczegółowość Raport zawiera ok 100 punktów, które podlegają weryfikacji podczas przeprowadzenia inspekcji auta. Są to parametry techniczne oraz wizualne sprawdzanego auta.

classic przykład

raport silver
wzór raportu
kropkaInspekcja w wersji Silver jest rozszerzoną inspekcją w gamie naszych usług, pozwala na sprawdzanie wszystkich elementów zawartych w inspekcji Classic oraz rozszerza ją o jazdę próbną autem.

kropkaPunkty inspekcji Silver Wszystkie punkty inspekcji Classic + 11.Jazda próbna autem oraz większa ilość zdjęć. W wersji Silver wykonywane jest ok. 120 zdjęć pojazdu w tym zdjęcia z pomiarów miernikiem lakieru. Pozwala to na szczegółową weryfikację powłoki lakierniczej oraz sprawdzenie samochodu w warunkach drogowych.

kropkaSzczegółowość Raport zawiera ok 150 punktów, które podlegają weryfikacji podczas przeprowadzenia inspekcji auta. Są to parametry techniczne, wizualne oraz właściwości jezdne sprawdzanego auta.
silver przykład

raport gold
wzó raportu width=
kropkaInspekcja w wersji Gold jest najbardziej szczegółową inspekcją w gamie naszych usług, pozwala na sprawdzanie wszystkich elementów zawartych w inspekcji Classic+Silver oraz rozszerza ją o badanie techniczne podwozia auta.

kropkaPunkty inspekcji Gold Wszystkie punkty inspekcji Classic + Silver oraz punkt 12.Wizyta na stacji kontroli – badanie podwozia. W wersji Gold wykonywane jest ok. 120 zdjęć pojazdu w tym zdjęcia z pomiarów miernikiem lakieru oraz stanu podwozia auta. Pozwala to na szczegółową weryfikację stanu podwozia auta – uszkodzeń, koniecznych napraw, stanu zawieszenie, stanu układu wydechowego oraz szczegółowej weryfikacji stanu układu hamulcowego.

kropkaSzczegółowość Raport zawiera ok 200 punktów, które podlegają weryfikacji podczas przeprowadzenia inspekcji auta. Są to parametry techniczne, wizualne,właściwości jezdne oraz parametry techniczne podwozia sprawdzanego auta.
gold przykład