Classic


glownagora2
Pakiet classic – raport jest podstawowym pakietem w naszej ofercie w jego skład wchodzi jedenaście głównych punktów pozwalających na sprawdzenie danego pojazdu. Raport w tej opcji składa się z następujących punktów: sprawdzenie w rejestrze pojazdów kradzionych, rozkodowanie VIN, dokumenty, podatek VAT, sprawdzenie: nadwozia, silnika, wnętrza, wyposażenia, opinia, gwiazdki, rozmowa telefoniczna.
Pakiet classic – zdjęcia fotorelacja obejmuje od 50 do 60 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia: nadwozia auta, uszkodzenia nadwozia, wnętrza auta, uszkodzenia wnętrza pojazdu, zdjęcia komory silnika wraz z elementami świadczącymi o serwisie auta, zdjęcia bagażnika pojazdu.

audiA3

szablon
1.audiA3 glownagora2Raport w formie elektronicznej
Bez wychodzenia z domu otrzymasz raport z oględzin samochodu, którego inspekcję nam zleciłeś. Raport będziesz mógł odtworzyć w dowolnym miejscu wystarczy, że odbierzesz maila z wynikami inspekcji.
>> czytaj o szczegółach
2.audiA3 glownagora2Sprawdzenie auta w rejestrze pojazdów kradzionych
Każdy pojazd który podlega naszej inspekcji jest sprawdzany pod względem swojej przeszłości kradzieżowej.
>> czytaj o szczegółach
3.audiA3 glownagora2Rozkodowanie VIN
Rozkodowujemy numer VIN pojazdu, sprawdzamy jego podstawowe parametry oraz wyposażenie. Istotnym elementem jest rok modelowy auta oraz rok produkcji samochodu. Sprawdzamy historię internetową auta, nie sprawdzamy historii serwisowej ASO.
>> czytaj o szczegółach
4.audiA3 glownagora2Dokumenty
Podczas inspekcji weryfikujemy wszystkie dokumenty dołączone do auta. Jeżeli któregoś z podstawowych dokumentów brakuje zaznaczamy to w naszym raporcie. Weryfikujemy: VIN pojazdu w dokumentach, książkę serwisową, stan prawny auta.
>> czytaj o szczegółach
5.audiA3 glownagora2Podatek VAT
Ustalamy czy za auto został zapłacony podatek VAT w przypadku gdy na sprzedaż auta wystawiana jest faktura VAT-marża. Dochodzimy do tego czy ostatnim właścicielem auta była firma i jaki rodzaj umowy zakupu jest wystawiany przez sprzedającego.
>> czytaj o szczegółach
6.audiA3 glownagora2Nadwozie
Weryfikujemy: uszkodzenia wizualne pojazdu z zewnątrz, określamy stan opon oraz felg, sprawdzamy datę produkcji szyb, oceniamy czystość karoserii oraz sprawdzamy cały samochód elektronicznym miernikiem grubości lakieru.
>> czytaj o szczegółach
7.audiA3 glownagora2Silnik
Weryfikujemy: czystość komory silnika wraz ze sprawdzeniem widocznych wycieków, sprawdzamy poziom wszystkich możliwych płynów eksploatacyjnych, określamy stan akumulatora, sprawdzamy elementy świadczące o serwisie auta, płynność odpalenia oraz kulturę pracy silnika.
>> czytaj o szczegółach
8.audiA3 glownagora2Wnętrze
Weryfikujemy: nieprawidłowości związane z kontrolkami w liczniku, czystość wnętrza, przygotowanie auto do sprzedaży, określamy stopień zużycia wnętrza wraz z opisem uszkodzeń oraz śladów użytkowania, sprawdzamy aktualny stan licznika pojazdu.
>> czytaj o szczegółach
9.audiA3 glownagora2Wyposażenie
Weryfikujemy: sprawność wszystkich elementów wyposażenia auta w tym nawigacji, klimatyzacji, wyposażenia elektrycznego oraz mechanicznego auta.
>> czytaj o szczegółach
10.audiA3 glownagora2Opinia
Ogólna opinia o aucie wydawana jest przez inspektora, który dokonywał sprawdzenia pojazdu. Opinia wydawana jest na podstawie oględzin pojazdu w ramach danego pakietu usługi. Opinia wyraża stosunek stanu pojazdu do jego ceny.
>> czytaj o szczegółach
11.audiA3 glownagora2Gwiazdki
Po przeprowadzonej inspekcji pojazdowi zostają przyznane gwiazdki. Im większa ilość gwiazdek tym lepiej zdaniem inspektora ma się stosunek stanu pojazdu, jego przebiegu, rocznika do ceny zaproponowanej przez sprzedającego.
>> czytaj o szczegółach
12.audiA3 glownagora2Rozmowa telefoniczna oraz e-mail
Konsultacja telefoniczna z koordynatorem nadzorującym pracę inspektorów, opinia – uwagi oraz wrażenia, e-mail z pytaniami do inspektora który wykonywał inspekcję auta.
>> czytaj o szczegółach
13.audiA3 glownagora2Zdjęcia
Fotorelacja obejmuje od 50 do 60 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia: nadwozia auta, uszkodzenia nadwozia, wnętrza auta, uszkodzenia wnętrza pojazdu, zdjęcia komory silnika wraz z elementami świadczącymi o serwisie auta, zdjęcia bagażnika pojazdu.
>> czytaj o szczegółach
+ gratisaudiA3 glownagora2Lista aut poszukiwanych
W przypadku zamówienia dwóch inspekcji gdzie nie dojdzie do zakupu sprawdzanych aut Twoja propozycja zakupu samochodu trafia na listę pojazdów poszukiwanych przez nas. Naszą stronę przeglądają zaufani sprzedawcy którzy sami składają oferty zgodne z Twoimi preferencjami.
>> czytaj o szczegółach

audiA3

Wyższe pakiety inspekcji
pakietsilver>> pakietgold>>

raport silver moto-zakup.pl

Dane pojazdu:

Inspektor uzupełnia dane dotyczące miejsca, czasu oraz podaje podstawowe dane techniczne pojazdu. Dane deklarowane przez sprzedawcę są sprawdzane ze stanem faktycznym. Szczególną uwagę zwracamy na numer VIN pojazdu.



Deklaracja sprzedawcy:

Sprawdzamy wiedzę sprzedawcy dotyczącą sprawdzanego pojazdu. Pytamy o przeszłość wypadkową/kolizyjną auta.



Dokumenty, forma sprzedaży:

Weryfikujemy dokumenty, które okazuje sprzedawca podczas inspekcji. W miarę możliwości staramy się sfotografować przedstawioną dokumentację. Zadajemy również pytanie o formę prawną sprzedaży auta.



Opony/felgi:

Sprawdzamy rodzaj opon założonych w aucie, weryfikujemy firmę, rozmiar, rocznik oraz grubość bieżnika opon. Sprawdzamy stan felg na aucie oraz pytamy sprzedawcę o to czy jest drugi komplet kół.



Nadwozie przód/tył:

Weryfikujemy czystość karoserii. Sprawdzamy grubość powłoki lakierniczej z przodu oraz z tyłu auta. Weryfikujemy szybę przednią oraz szybę z tyłu. Sprawdzamy uszkodzenia, elementy demontowane.

bazaskradzionych
Nadwozie lewa/prawa strona:

Sprawdzamy grubość powłoki lakierniczej z lewej oraz z prawej strony auta. Sprawdzamy rocznik oraz numery fabryczne szyb bocznych. Weryfikujemy uszkodzenia powłoki lakierniczej oraz zwracamy uwagę na elementy demontowane w aucie. Sprawdzamy dach pojazdu.



Opis stanu nadwozia:

Podsumowujemy stan karoserii samochodu oraz opisujemy jakość wykonanych napraw.

bazaskradzionych
Komora silnika

W czasie trwania tego etapu w pierwszej kolejności sprawdzamy czystość silnika oraz samej komory silnika. Wskazujemy na to czy silnik był myty. Inspektor dokonuje weryfikacji widocznych wycieków z góry silnika. Jeżeli jest taka możliwość demontuje obudowę górną jednostki napędowej.

Płyny eksploatacyjne:

W czasie trwania oględzin silnika Inspektor sprawdza stan oraz jakość płynów eksploatacyjnych. Zwraca uwagę na stan pasa przedniego oraz w miarę możliwości weryfikuje stan reflektorów.

Akumulator:

Sprawdzamy sprawność akumulatora w stanie spoczynku oraz podczas ładowania.

Elementy serwisowe:

Weryfikujemy zawieszki, fiszki serwisowe z wymian oleju, rozrządu lub serwisu klimatyzacji.

Wnętrze:

Sprawdzamy rozruch silnika, weryfikując stan licznika oraz ewentualne kontrolki serwisowe. Inspektor zwraca uwagę na zapalenie i wygaszenie kontrolki AIRBAG.

Stan wnętrza:

Weryfikujemy stan wnętrza rozbijając naszą ocenę na poszczególne elementy wnętrza pojazdu. Oceniamy stan zużycia/uszkodzenia elementów w trzy stopniowej skali. Zwracamy uwagę na to czy było palone we wnętrzu oraz na wykonane prace ukrywające uszkodzenia.

Wyposażenie:

Potwierdzamy czy samochód posiada wyposażenie, które sprzedawca deklarował w ogłoszeniu. W miarę możliwości sprawdzamy sprawność wyposażenia.

bazaskradzionych
Opinia o aucie:

Inspektor przechodzi do podsumowania sprawdzanego auta. Stara się obiektywnie opisać samochód w możliwie staranny oraz wnikliwy sposób. Wymienia słabe oraz mocne strony sprawdzanego pojazdu.



Gwiazdki:

Podsumowaniem inspekcji jest przyznanie gwiazdek cząstkowych za poszczególne elementy samochodu oraz przyznanie ogólnej oceny auta od 1-5.



Telefon:

Po przesłaniu wyników inspekcji istnieje możliwość jej konsultacji z koorydnatorem inspekcji. Nie udzielamy kontaktu bezpośrednio do inspektorów. Inspektorom można zadać pytanie wysyłając zapytanie na wskazany adres e-mail.

bazaskradzionych
Diagnostyka: + 49 PLN

Inspektor stara się nawiązać połączenie profesjonalnym testerem diagnostycznym z autem.
W miarę możliwości podejmuje próbę odczytu przebiegu auta zapisanego w poszczególnych podzespołach oraz modułach w samochodzie. Inspektor robi odczyt błędów z układów oraz sczytuje podstawowe parametry auta.

bazaskradzionych
Dane pojazdu:

Praca inspektora dobiegła końca. Wszystkie dalsze zabiegi są wykonane w biurze moto-zakup.
VIN auta zostaje sprawdzony pod względem baz aut kradzionych. (zgodnie z dniem weryfikacji pojazdu).

bazaskradzionych
Internetowa baza:

VIN auta sprawdzany jest w internetowych bazach uszkodzeń pojazdu.
W przypadku znalezienia szkody na numerze vin pojawia się status ,,TAK,,.
Nie określamy dokładnych parametrów zanotowanych szkód.



Analiza numeru VIN:

Według możliwość sprawdzamy wyposażenie sprawdzanego samochodu. Określamy rok produkcji auta oraz opcje wyposażenia konkretnego modelu. (język angielski)



Historia auta w Polsce:

Jeżeli auto jest zarejestrowane w Polsce weryfikujemy jego historię oraz przeszłość pod względem ilości właścicieli oraz danych urzędowych. Sprawdzamy bazę przeglądów technicznych w kraju.

bazaskradzionych
Zamów inspekcję
FOTORELACJA
karoseria
uszkodzenia karoserii
opony
pomiary grubości powłoki lakierniczej (nie zawsze wykonywane w pakiecie classic)
szyby
silnik
wnętrze
dokumenty