Opinie klientów indywidualnych – 2015 part1

Opinie klientów indywidualnych
2015-05-26

Dobry kontakt, dobre zdjęcia, duża wiedza. Uratowałem portfel przed jeżdżącą rdzą. Polecam

Mirek

2015-05-26

Bardzo rzetelna inspekcja i super kontakt. Po takiej inspekcji wiemy na czym stoimy, no i ja dzięki niej uniknąłem zakupu “bezwypadkowego” auta po przejściach.

Adam

2015-05-25

Korzystałem z usług moto-zakup przy próbie nabycia Audi A4 B8 z 2011 r. Najpierw kontakt ograniczał się do korespondencji mailowej. Pan Dominik pomógł w ocenie co najmniej kilku aut na podstawie samych zdjęć zamieszczonych w ogłoszeniach. Kontakt profesjonaly, życzliwy. Nastęnie Pan Dominik przeprowadził inspekcję. Inspekcja wykazał niestety 2 “wady” mechaniczne i pewne problemy formalne, stąd zakup nie doszedł do skutku. Raport z inspekcji rzeczowy, przejrzysty. Jedyne do czego mógłbym się “przyczepić” to brak jakiejś legendy wyjaśniającej co oznaczają pewne opisy (aczkolwiek w większości można się samemu domyślić, choć dla laika samochodowego jakim jestem taka “legenda” by się przydała). Ogólnie jestem zadowolony i polecam. Będę korzystał z usług Pana Domininika w dalszym poszukiwaniu auta.

Krzysztof

2015-05-21

Profesjonalne podejście do sprawy. 3 godzinne oględziny samochodu u sprzedającego, 120 zdjęć z inspekcji, szczegółowy 5 stronicowy raport z oględzin i w sumie 2 godziny wiszenia na telefonie z cierpliwym p. Dominikiem oraz p. Bartkiem. Wyczerpujące odpowiedzi, słuszne sugestie i dobre porady.
Dzięki tej opinii przejechałam 350 km i nie musiałam się martwić czy aby na pewno dobrze i dokładnie sprawdzę samochód.
Bardzo dziękuję i szczerze polecam innym osobom, które potrzebują pomocy w sprawdzeniu samochodu.

Justyna

2015-05-18

Polecam serwic moto-zakup. Bardzo miły kontakt, eksperci o bardzo dużej wiedzy. Raport bardzo mi się przydał, gdyż nie mogłem osobiście zobaczyć samochodu i pomógł w podjęciu decyzji na odległość. Dokumentacja Foto jest bardzo dokładna, zdjęcia wysokiej jakości dokładnie pokazują wszelkie niezgodności.

Piotr

2015-05-14

Profesjonalne i życzliwe podejście do sprawy. Świetny kontakt. Szeroka wiedza i znajomości. Naprawdę polecam tę firmę. Kupując auto po takiej inspekcji wiedziałem dokładnie za co wykładam pieniądze.

Arek

2015-05-14

Polecam usługi moto-zakup.pl
Autko sprawdzone przed zakupem, dzięki inspekcji uchronili mnie przed wtopą !!!

Karol

2015-05-13

Fachowa inspekcja.Miła i pomocna obsługa. Wszystko szczegółowo podane jak na tacy… Dzięki tej inspekcji dowiedziałem się, że samochód, którym byłem zainteresowany był prawie cały malowany, miał nie spasowane elementy nadwozia, a koszty doprowadzenia auta do stanu używalności wyniosłyby mnie ponad 3 tysiące. Dzięki Moto-Zakup ustrzegłem się błędu zakupu tego auta.

Radek

2015-05-08

Pan Dominik pojechał do komisu sprawdzić wskazane przeze mnie auto sprowadzone z Niemiec. Dzięki inspekcji dowiedziałem się nie tylko bardzo dużo o samym aucie, ale także w dwóch długich rozmowach telefonicznych Pan Dominik wyjaśnił mi, na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przez zakupem i co należy zrobić w pierwszej kolejności, jeśli zdecyduję się kupić samochód. Taka inspekcja wydaje mi się konieczna, jeśli ktoś chce kupić auto troszkę droższe, a nie ma czasu obejrzeć samochód albo nie zna się na mechanice pojazdowej.

Irek

2015-04-23

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Nieoceniona pomoc w wyborze samochodu. Dzięki inspekcji można zaoszczędzić wiele czasu, szczególnie jeśli samochód jest w odległym miejscu. Na pewno skorzystam jeszcze raz z ich pomocy.

Marek

2015-04-21

Kilka dni temu zwróciłem się do Pana Dominika o sprawdzenie auta, bardzo fachowo i rzetelnie podszedł do sprawy w ocenie auta, otrzymałem pełen raport i mnóstwo zdjęć. Samochód okazał się być totalnym złomem. Polecam Moto-Zakup pewna i rzetelna firma.

Hubert

2015-04-19

Cieszę się że trafiłem przy szukaniu auta na moto-zakup.pl
Bardzo profesjonalne podejście do tematu, jak również miła, rzeczowa i fachowa pomoc już od samego nawiązania kontaktu. Wiem że gdybym sam pojechał obejrzeć auto, nie sprawdziłbym nawet 1/10 tego co dostałem w raporcie od p. Dominika.
Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa pomocy i już poleciłem Was mojemu znajomemu który niedługo będzie szukał samochodu.

Krzysiek

2015-04-18

Kilka dni temu skorzystałem z usługi inspekcji auta moto-zakup przed jego nabyciem. Samochód stał w autokomisie, sprowadzony z Niemiec. Pracownik moto.zakup przyjechał na miejsce w umówionym czasie. Przeprowadził badanie pojazdu zgodnie z moim zamówieniem, badanie wykonane zostało wg mnie profesjonalnie, szczegółowo, trwające około 2,5 godziny. Wnioski inspektora z badania pojazdu przekonały mnie, że autko ma oryginalny przebieg, nie było malowane, a silnik pracuje właściwie i warto je kupić. Wskazał na co zwrócić uwagę i co należy ewentualnie wymienić w najbliższym czasie aby nie narobić sobie finansowych kłopotów. Prowadził rozmowę z handlarzem, nie dając się zwieść bezzasadnym zapewnieniom, że auto jak z salonu co spowodowało że handlarz spuścił z tonu. Od moto-zakup otrzymałem pisemną opinię ze wszelkimi wydrukami z przeprowadzonego badania. Samochód sprawuje się dobrze, jestem zadowolony z jego nabycia i z całym przekonaniem mogę polecić firmę MOTO-ZAKUP innym zakupowiczom. Naprawdę warto wiedzieć w jakim satnie kupuje się samochód, w końcu to ma być Twój samochód, Ty i Twoja rodzina ma się czuć w nim bezpiecznie. Jeśli nie znasz się na tyle aby samemu stwierdzić czy nie było “bite”, malowane, czy nie cofnięto przebiegu, to firma MOTO-ZAKUP zrobi to za Ciebie!

Dominik

2015-04-15

Miałem właśnie przyjemność skorzystać z usług moto-zakup, wszystko przeprowadzone i sprawdzone bardzo szybko wnikliwie i profesjonalnie. Kontakt telefoniczny bardzo rzeczowy i fachowy panowie chętnie i cierpliwie rozwieją wszelkie wątpliwość. Żadne cwaniaki nie mają z nimi szans:) Na pewno skorzystam ponownie przy zakupie kolejnego auta.
Pozdrawiam

Radek

2015-04-01

Potwierdzam…moto-zakup to prawdziwy wróg handlarzy. Chłopaki (chyba nie macie kobiety inspektora;-) ) uchronili mnie już dwa razy od kupna przysłowiowej “wtopy”. Kontakt rzetelny i fachowy. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Pozdrawiam

Sławek

2015-03-31

Wszystko super – już na etapie przeglądania ofert w internecie Pan Dominik wykluczył kilka samochodów, żeby nie narażać mnie niepotrzebnie na koszty.
Finalna inspekcja przebiegła sprawnie i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Pojechałem przejechałem sie autem i kupiłem bez zbędnego przyglądania się całemu samochodowi.
Na pewno skorzystam jeszcze raz przy zakupie kolejnego auta.

Piotr

2015-03-11

Miałem okazję korzystać z usług moto-zakup pod koniec 2014 roku. Usługa przeprowadzona bardzo sprawnie i szybko. Poza “suchymi” danymi można liczyć także na radę Pana Dominika odnośnie nie tylko samej kondycji auta ale także sprzedającego i okoliczności towarzyszących
Każdemu kto nie ma czasu dojechać i samodzielnie sprawdzić auta lub szuka czegoś więcej niż standardowa ścieżka diagnostyczna polecam z całą pewnością

Maciek

2015-03-14

Dobrze, że trafiliśmy na taką firmę jak moto-zakup. Uchronił mnie przed wtopieniem dużej kasy w kombinowane auto.

Mariusz

2015-03-11

Bardzo fachowe podejście do tematu, praktycznie wiemy od razu wszystko o aucie, co pozwala na podjęcie decyzji kupić czy nie, bez dalszego zastanawiania się. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukają 4 kółek dla siebie. Naprawdę warto, to co wciskają niektórzy sprzedawcy woła o pomstę do nieba.
Plus bardzo wygodne jeśli nie mamy czasu aby samemu się zająć.
Jeszcze raz polecam.

Maciek

2015-02-11

Witam chce polecić wszystkim usługi firmy MOTO-ZAKUP.Fachowa pomoc i doradztwo.Wszystko na jak najwyższym poziome.Bardzo dobry kontakt z Właścicielem jak również samym inspektorem.Ludzie maja wiedze i chetnie sie z nią dzielą.Po szczegółowych ogledzinach przez inspektora auto nie zostało kupione,ale i tak jestem zadowolony bo inaczej kupił bym ładnego szrota,na pewno jeszcze skorzystam!

Mariusz

2015-02-11

Inspekcja samochodu z pomocą Pana Dominika okazała się czynnością przyjemną i prostą. Od pierwszej rozmowy, dało się wyczuć profesjonalizm i chęć udzielenia mi pomocy przy sprawdzeniu auta. Cały czas byłem informowany o postępach w procesie inspekcji samochodu oraz czynnościach jakie zostaną wykonane w poszczególnych etapach. Myślę, że jeśli tylko będę miał okazję to chętnie ponownie skorzystam z Pana usług.

Darek

2015-02-11

Długo poszukiwałem swojego wymarzonego samochodu :-).W końcu udało się!!Bardzo dużą zasługę mogę przypisać firmie moto-zakup.Fachowa pomoc, doradztwo.Wszystko na jak Najwyższym poziome.Bardzo dobry kontakt z Właścicielem jak również samym inspektorem.Pomoc przy negocjacji ceny to dodatkowy atut firmy :-)Szczerze Polecam osobom znudzonym wycieczkami za samochodem,na ogół kończącymi się fiaskiem.Przy zakupie kolejnego samochodu z pewnością skorzystam z Ich usług.Pozdrawiam

Damian

2015-02-02

Szukałem na początku Mondeo, jednak po długiej rozmowie z Panem Dominikiem doszedłem do wniosku, że lepszym wyborem będzie grupa VAG’a i tak się też stało.
Ogromny plus za kontakt i wiedzę, bardzo jestem Panu wdzięczny za pomoc w wyborze auta, na pewno wrócę do Pańskiej firmy jeszcze! Polecam każdemu.
Pozdrawiam.

Paweł

2015-01-09

Szukałam Mercedesa Bklasę, firma Pana Dominika i sam Pan Dominik przyczynił się do udanego zakupu samochodu. Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam taką firmę sama nie poradziłabym sobie z zakupem. Dziękuje i pozdrawiam.

Ela