Praca – Specjalista/zarządca firmowym fanpage

formularz

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Treść wiadomości

    Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez IWT, Stefana Baleya 3A/20, 02-132 Warszawa, NIP: 5632324627, e-mail: biuro@moto-zakup.pl w celu kontaktu z moją osobę oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.czytaj więcej

    IWT – właściciel serwisu moto-zakup lider w branży świadczącej usługi z zakresu oględzin/przeglądów samochodów używanych, poszukuje osób na stanowisko:

    SPECJALISTA/ZARZĄDCA FIRMOWYM FANPAGE

    wymagania: student/własna działalność gospodarcza

    rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza

    lokalizacja: cała Polska

    Osoby przyjęte na ww. stanowisko będą odpowiedzialne za rozwój oraz utrzymanie dynamiki firmowego fanpage na Facebook’u.

    Oferujemy:

    – elastyczne godziny pracy
    – atrakcyjne wynagrodzenie

    Oczekujemy

    – uczciwości
    – rzetelności
    – kandydat powinien posiadać wiedzę informatyczną oraz motoryzacyjną
    – zaangażowania w wykonywaną pracę
    – kreatywności oraz innowacyjności

    Zakres obowiązków:

    – utrzymanie konta na FB w atrakcyjnej formie
    – zdobywanie nowych użytkowników

    Podczas zgłoszenia prosimy o przesłanie w kilku zdaniach jak widzą Państwo rozwój fanpage na Facebook’u, kierunki rozwoju, sposoby na pozyskanie nowych użytkowników, ogólny zakres i wizję na rozwój firmowego fanpage.

    Zgłoszenia wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać CV na adres naszego biura: praca@moto-zakup.pl