Sprawdzenie przebiegu auta z Wloch

Opinie klientów indywidualnych
Opinie klientów indywidualnych

Raport zakupiłem przed samym zakupem auta od handlarza w Radomiu. Uchronił mnie od zakupu auta z przekręconym licznikiem. Handlarz sam był zaskoczony jak dotarłem do informacji o przebiegu samochodu. Bardzo rozsądnie wydane pieniądze. Jeżeli sprawdzenie przebiegu auta z Włoch to tylko tutaj !

Norbert


Do samochodu miałam ponad 300 km przy obecnej cenie paliwa musiałam upewnić się, że ta podróż ma sens. Przebieg potwierdzony auto kupione – dziękuje za pomoc.

Magda


Raport kupiony na stronie pokazał mi ostatni przebieg samochodu w 2018 roku auto miało przejechane 149 tys. km – ważna informacja dla osób chcących kupić pewny samochód. Zamówiłem wcześniej raport na www.autodna.pl ale nie dowiedziałem się niczego porównując do raportu z moto-zakup który POLECAM KAŻDEMU !

Adam


Dziękuję za pomoc i przesłany raport. Wiele raportów na konkurencyjnych stronach podaje tylko informacje o wyposażeniu oraz prognozowany przebieg. Tutaj dostałem pełną informację o ostatnim zarejestrowanym przebiegu we Włoszech – polecam każdemu kto chce kupić auto z Italii.

Janusz

opinienaglowek