Silver


glownagora2
Pakiet silver – raport jest rozszerzeniem pakietu classic. Jest to pakiet ze średniej półki zatem posiada wszystkie elementy raportu classic składającego się z punktów: sprawdzenie w rejestrze pojazdów kradzionych, rozkodowanie VIN, dokumenty, podatek VAT, sprawdzenie: nadwozia, silnika, wnętrza, wyposażenia, opinia, gwiazdki, rozmowa telefoniczna + jazda próbna autem.

Pakiet silver – zdjęcia fotorelacja obejmuje od 100 do 120 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia: nadwozia auta, uszkodzenia nadwozia, wnętrza auta, uszkodzenia wnętrza pojazdu, zdjęcia komory silnika wraz z elementami świadczącymi o serwisie auta, zdjęcia bagażnika pojazdu, zdjęcia każdego elementu pojazdu wraz z pomiarem grubości powłoki lakierniczej.
audiA3

szablon
1.audiA3 glownagora2Raport w formie elektronicznej
Bez wychodzenia z domu otrzymasz raport z oględzin samochodu, którego inspekcję nam zleciłeś. Raport będziesz mógł odtworzyć w dowolnym miejscu wystarczy, że odbierzesz maila z wynikami inspekcji.
>> czytaj o szczegółach
2.audiA3 glownagora2Sprawdzenie auta w rejestrze pojazdów kradzionych
Każdy pojazd który podlega naszej inspekcji jest sprawdzany pod względem swojej przeszłości kradzieżowej.
>> czytaj o szczegółach
3.audiA3 glownagora2Rozkodowanie VIN
Rozkodowujemy numer VIN pojazdu, sprawdzamy jego podstawowe parametry oraz wyposażenie. Istotnym elementem jest rok modelowy auta oraz rok produkcji samochodu. Sprawdzamy historię internetową auta, nie sprawdzamy historii serwisowej ASO.
>> czytaj o szczegółach
4.audiA3 glownagora2Dokumenty
Podczas inspekcji weryfikujemy wszystkie dokumenty dołączone do auta. Jeżeli któregoś z podstawowych dokumentów brakuje zaznaczamy to w naszym raporcie. Weryfikujemy: VIN pojazdu w dokumentach, książkę serwisową, stan prawny auta.
>> czytaj o szczegółach
5.audiA3 glownagora2Podatek VAT
Ustalamy czy za auto został zapłacony podatek VAT w przypadku gdy na sprzedaż auta wystawiana jest faktura VAT-marża. Dochodzimy do tego czy ostatnim właścicielem auta była firma i jaki rodzaj umowy zakupu jest wystawiany przez sprzedającego.
>> czytaj o szczegółach
6.audiA3 glownagora2Nadwozie
Weryfikujemy: uszkodzenia wizualne pojazdu z zewnątrz, określamy stan opon oraz felg, sprawdzamy datę produkcji szyb, oceniamy czystość karoserii oraz sprawdzamy cały samochód elektronicznym miernikiem grubości lakieru.
>> czytaj o szczegółach
7.audiA3 glownagora2Silnik
Weryfikujemy: czystość komory silnika wraz ze sprawdzeniem widocznych wycieków, sprawdzamy poziom wszystkich możliwych płynów eksploatacyjnych, określamy stan akumulatora, sprawdzamy elementy świadczące o serwisie auta, płynność odpalenia oraz kulturę pracy silnika.
>> czytaj o szczegółach
8.audiA3 glownagora2Wnętrze
Weryfikujemy: nieprawidłowości związane z kontrolkami w liczniku, czystość wnętrza, przygotowanie auto do sprzedaży, określamy stopień zużycia wnętrza wraz z opisem uszkodzeń oraz śladów użytkowania, sprawdzamy aktualny stan licznika pojazdu.
>> czytaj o szczegółach
9.audiA3 glownagora2Wyposażenie
Weryfikujemy: sprawność wszystkich elementów wyposażenia auta w tym nawigacji, klimatyzacji, wyposażenia elektrycznego oraz mechanicznego auta.
>> czytaj o szczegółach
10.audiA3 glownagora2Opinia
Ogólna opinia o aucie wydawana jest przez inspektora, który dokonywał sprawdzenia pojazdu. Opinia wydawana jest na podstawie oględzin pojazdu w ramach danego pakietu usługi. Opinia wyraża stosunek stanu pojazdu do jego ceny.
>> czytaj o szczegółach
11.audiA3 glownagora2Gwiazdki
Po przeprowadzonej inspekcji pojazdowi zostają przyznane gwiazdki. Im większa ilość gwiazdek tym lepiej zdaniem inspektora ma się stosunek stanu pojazdu, jego przebiegu, rocznika do ceny zaproponowanej przez sprzedającego.
>> czytaj o szczegółach
12.audiA3 glownagora2Rozmowa telefoniczna oraz e-mail
Konsultacja telefoniczna z koordynatorem nadzorującym pracę inspektorów, opinia – uwagi oraz wrażenia, e-mail z pytaniami do inspektora który wykonywał inspekcję auta.
>> czytaj o szczegółach
13.audiA3 glownagora2Zdjęcia
Fotorelacja obejmuje od 100 do 120 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia: nadwozia auta, uszkodzenia nadwozia, wnętrza auta, uszkodzenia wnętrza pojazdu, zdjęcia komory silnika wraz z elementami świadczącymi o serwisie auta, zdjęcia bagażnika pojazdu, zdjęcia każdego elementu pojazdu wraz z pomiarem grubości powłoki lakierniczej.
>> czytaj o szczegółach
+
14.audiA3 glownagora2Jazda próbna
Podczas jazdy próbnej inspektor weryfikacje: sprawność układów ABS, ESP, prace skrzyni biegów, sprawność hamulców, precyzję układu kierowniczego, opisuje ogólne wrażenia z jazdy, wyłapuje nieprawidłowości – wszystko zapisując w raporcie pakietu Silver.
>> czytaj o szczegółach
+ gratisaudiA3 glownagora2Lista aut poszukiwanych
W przypadku zamówienia dwóch inspekcji gdzie nie dojdzie do zakupu sprawdzanych aut Twoja propozycja zakupu samochodu trafia na listę pojazdów poszukiwanych przez nas. Naszą stronę przeglądają zaufani sprzedawcy którzy sami składają oferty zgodne z Twoimi preferencjami.
>> czytaj o szczegółach

audiA3

Niższy pakiet inspekcji Wyższy pakiet inspekcji
pakietclassic<< pakietgold>>