89passat

VW Passat CC 2,0TDI 170km
Zamów inspekcję
Audi A4 B6
szablon
bazaskradzionych
Audi A4 B6


VW Passat CC 2,0TDI 170km, rok produkcji 2011, manualna skrzynia biegów, auto sprowadzone z Włoch. W miejscach gdzie jest brak pomiaru czujnik nie był w stanie zmierzyć jego grubości!!!
Prawie na całym aucie było coś robione, przy szybie czołowej czujnik nie był w stanie zmierzyć grubości oraz widać wykonaną naprawę. Maska przednia również pokazuje że doszło jakiejś kolizji, źle spasowane oraz znacząca warstwa szpachli.
Pomiar grubości we wnękach również udowadnia że doszło do zdarzenia po stronie kierowcy. Elementem potwierdzającym może też być szyba w drzwiach pasażera która jest 2009 roku!!! Błotniki tylne przy nadkolu posiadają grubą warstwę szpachli.
Brak jakichkolwiek książek serwisowych, instrukcji które uwiarygodniłby historie. Podczas jazdy nie było niepokojących dźwięków z wnętrza auta. Auto przyspieszało dobrze, przy hamowaniu nie występowały drgania czy stuki, nie występowało ściąganie na którąkolwiek stronę. Należałoby wymienić uchwyt pod lusterko wewnętrzne, ponieważ może odpaść. Auto po mało fachowej naprawie blacharsko-lakierniczej. Auto pomimo ładnego wyglądu nie jest godne polecenia.