88accord

Honda Accord VII 2.0 155km
Zamów inspekcję
Audi A4 B6
szablon
bazaskradzionych
Audi A4 B6


Honda Accord VII 2.0 155km, rok produkcji 2007, rok modelowy 2008, manualna skrzynia biegów, samochód kupiony w Polsce w salonie. Auto zadbane i okresowo serwisowane stosownymi wpisami. Tapicerka w dobrym stanie, wnętrze też w dobrym stanie nie „picowane” na sprzedaż. Gałka zmiany biegów, ręczy, kierownica potwierdzają przebieg.
Zderzak przedni posiada rysy po spotkaniu z zaspą śnieżną, zderzak tylny posiada rysy od wkładania bagaży/rzeczy do bagażnika które łatwo usunąć oraz otarcie narożnika zderzaka, które można łatwo usunąć.
Drzwi pasażera posiadają dodatkową warstwę lakieru świadczącą o jakimś zdarzeniu (obecny właściciel o tym nie wiedział), wymagają korekty ustawienia.
Na tylnej klapie przy zamku widać 2 zalążki rdzy, nie wymaga to malowania całego elementu.
Należy zabezpieczyć podwozie, pojawiły się małe ogniska rdzy.
Podczas jazdy nie stwierdzono luzów w układzie kierowniczym, zawieszenie właściwie wybiera nierówności, brak niepokojących dźwięków w przestrzeni pasażerskiej.
Przekładnia dobrze wybiera wybiera biegi, brak szarpań, silnik lubiący wyższe obroty.
Hamulce sprawne (nowy układ na tylnej osi).
Brak wycieku płynów.

Oficjalny partner serwisu moto-zakup
1opinia

ZAPRASZAMY

Honda Accord Forum

Oficjalne forum Hondy Accord zrzeszające około 12 tysięcy użytkowników. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce i modelu ? Wejdź, zarejestruj się, to forum jest prawdziwą skarbnicą wiedzy.