51fabia

Skoda Fabia 1.2 65km
Zamów inspekcję
galeria zdjec
szablon
bazaskradzionych
opiniainspektora

Skoda Fabia 1.2 65km, rok produkcji auta 2006, manualna skrzynia biegów. Auto budzi podejrzenia co do rzeczywistego przebiegu gdyż ma zmieniona kierownice i nie oryginalną gałkę zmiany biegów, ponad to auto rzeczywiście nie nosi śladów napraw blacharskich. Wyraźnie inny odcień lakieru zderzaka z przodu, może to świadczyć o jakiejś drobnej naprawie auta. Brak wygłuszenia wyciszenia pod maską silnika, pas przedni nosi wyraźne ślady odkręcania. W komorze silnika zauważyłem wyraźny nadmiar płynu chłodniczego, pod korkiem oleju nie widać płynu chłodniczego a w płynie chłodniczym nie widać śladów oleju. Auto posiada bardzo słabe wyposażenie, co ma również wpływ na atrakcyjność auta oraz możliwość wystąpienia problemów w przyszłej odsprzedaży auta. Fiszki pod maską z serwisów oraz wymian oleju całkowicie nieczytelne. W aucie nie było palone, samochód ogólnie jest czysty – raczej przygotowywany do sprzedaży. W samochodzie nie było palone. Do auta dodawane są tylko opony letnie z przodu inne z tyłu inne – opony w dobrym stanie nadają się do dalszego użytkowania.

Oficjalny partner serwisu moto-zakup
1opinia

ZAPRASZAMY

Fabia Club Polska

Jesteśmy pierwszym klubem w Polsce zrzeszającym posiadaczy i miłośników jednego z najpopularniejszych samochodów w Naszym kraju, Škody Fabia.
Idea powstania Klubu FCP narodziła się w 2004 roku, kiedy to z inicjatywy kilku miłośników modelu- powstało forum internetowe, które wraz z szybko przybywającymi użytkownikami przerodziło się w ogromną skarbnicę wiedzy na temat „mniejszej siostry Octavii”. Promujemy bezinteresowną pomoc, co czyni z nas wyjątkową społeczność, ponieważ FCP to nie tylko samochody ale przede wszystkim ludzie.
Celem naszych działań jest przyciągnięcie i zintegrowanie jak największej ilości osób, które będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi ze Skodą Fabia.
Najlepszą okazją ku temu są wspólne spotkania i imprezy okolicznościowe, zarówno te regionalne (organizowane lokalnie w dziale Spoty), jak i te ogólnopolskie, na które już dziś serdecznie ZAPRASZAMY