28a6

Audi A6 C6 2.4 177km
Zamów inspekcję
galeria zdjec
szablon
bazaskradzionych
opiniainspektora

Audi A6 C6 2.4 177km, rok produkcji 2004, manualna skrzynia biegów. Auto zostało kupione w salonie Audi w Polsce. Ma widoczne naprawy blacharskie, w tym przy użyciu szpachli – zwłaszcza prawy tylny błotnik. Dach oraz maska jest w oryginalnym lakierze. Auto wymaga wkładu finansowego w kosmetykę zewnętrzną. Ogólna prezencja auta jest dobra. Uszkodzenia widoczne są z bliska – to m.in. za sprawą ciemnego lakieru nadwozia Samochód jest czysty – nie jest picowany do sprzedaży. Widać że aktualny właściciel auta dbał o kwestię wizualną samochodu. Prawdopodobnie istniejące uszkodzenia auta zostały spowodowane przez pierwszego właściciela pojazdu.
Auto posiada pojedyncze ogniska korozji wymagające interwencji lakierniczej.
Drzwi tylne prawe uszkodzone w skrajnej lewej części (widoczne na zdjęciu). Błotnik tylny prawy uszkodzony w dolnej części – w sąsiedztwie drzwi (widoczne na zdjęciu). Nad przetłoczeniem środkowym drzwi tylnych prawych widoczna zaprawka lakiernicza (2 sztuki, widoczne na zdjęciu). Drzwi prawe przednie i tylne przeciągnięte są wspólnym zarysowaniem w dolnej części. Błotnik przedni prawy posiada wgniotkę na rancie, ponadto posiada także przetarcie w połowie jego wysokości, co także widoczne jest na zdjęciu. Zderzak przedni także był wcześniej lakierowany. Mimo tego, posiada widoczne pojedyncze pęknięcia plastików w dolnej jego części – wszystkie widać na fotografiach.
Widoczne jest także uszkodzenie chromowanej obwódki grilla przedniego (foto).
Na rancie błotnika przedniego lewego, przy połączeniu ze zderzakiem, widoczny (foto) pęcherz, który wcześniej próbowano zamaskować. Ponadto na rancie w tylnej części wewnętrznej błotnika przedniego lewego (czyli na rancie od strony tylnej koła – foto) widoczny pęcherz unoszący lakier. Ponadto (foto) błotnik lewy przedni także posiada otarcie, które przeciąga się także na drzwi kierowcy (da się je usunąć przy użyciu pasty polerskiej – bez konieczności lakierowania elementów). Na tej samej wysokości znajduje się zarysowanie na drzwiach kierowcy, widoczne na foto. Ponadto na fotografii okolic klamki drzwi kierowcy podjąłem próbę uchwycenia zarysowań przebijających spod lakieru – efekt niefachowej naprawy lakierniczej.
Widoczne na zdjęciu nadkole tylne prawe jest nieco obwieszone. Na błotniku tylnym lewym (foto) tuż nad zderzakiem widoczna zaprawka lakiernicza długości około 2cm. Klapa bagażnika, jak i sama komora bagażnika nie noszą śladów napraw. Otarcie zderzaka na prawym tylnym narożniku, widoczne na foto. Ponadto zarysowania w prawej dolnej części zderzaka tylnego. Sam zderzak tylny także był już wcześniej lakierowany.
Nadwozie ponadto posiada kilka wgniotek, które mogą być słabo widoczne na fotografiach.
Wnętrze auta jest czyste, nie posiada plam świadczących o wylaniu płynów. Wszystkie drzwi posiadają zadrapania listew ozdobnych. Subiektywnie auto pokonywało znaczną część kilometrów jako pojazd typowo miejski. We wnętrzu auta panuje przyjemny zapach, a podróżowanie nim jest przyjemne. Wnętrze auta nie skrzypi. Wyposażenie elektryczne funkcjonuje poprawnie, lusterka zewnętrzne składają się elektrycznie, poprawnie. Podsufitka także jest dosyć czysta, nie wygląda na praną w ostatnim czasie.
Wszystkie szyby auta są fabryczne i mają te same oznaczenia.
Przednia część auta, jak i progi wewnętrzne oraz słupki nie wykazują śladów poważniejszych napraw blacharskich. Fabryczny lakier znajduje się na masce silnika, dachu, pokrywie bagażnika, drzwiach prawych przednich i tylnych oraz na prawym błotniku przednim.
Pozostałe elementy noszą ślady lakierowania. Błotnik tylny prawy był przetarty na rancie, stąd też jest na nim obecny i widoczny szpachel – nieumiejętne wykonanie naprawy spowodowało, że pod słońce widoczne są z bliska rysy na zakończeniu warstwy szpachli (moment przejścia błotnika z części zaokrąglonej w płaską pionową).

Oficjalny partner serwisu moto-zakup
1opinia

ZAPRASZAMY

Audi A6 Forum

Forum zrzesza miłośników marki Audi A6. Łączy nas wspólna pasja do marki, wiedza techniczna i chęć wzajemnej pomocy.Na A6Forum.pl znajdziesz nie tylko techniczną pomoc w postaci instrukcji, schematów, interpretacji logów VAG/VCDS, porad dotyczących napraw, tuningu wizualnego i mechanicznego, cardetailingu, ale też poznasz ciekawych ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Nade wszystko stawiamy na dobrą atmosferę i relacje międzyludzkie, więc jeśli chcesz dzielić swoją pasję do Audi A6 – nasze forum jest właśnie dla Ciebie!