08A6

Audi A6 C6 3.0TDI
Zamów inspekcję
galeria zdjec
szablon
bazaskradzionych
diagnostyka
opiniainspektora

Audi A6 C6 3.0TDI automat 2008 rok 282KM z napędem quattro. Auto sprowadzone z Niemiec, w kraju posiadało 2 właścicieli w Niemczech jednego prywatnego właściciela. Do auta jest komplet kluczyków, właściciel zadeklarował iż auto miało malowane elementy nadwozia. Oględziny wykazały że auto ma pomalowany błotnik przedni oraz błotnik tylni od strony pasażera. Podwójna warstwa lakieru – naprawa wykonana w sposób profesjonalny w ASO. Szyba przednia została wymieniona w 2013 roku przez ubezpieczyciela – naprawa potwierdzona rachunkiem. Auto posiada oryginalną książkę serwisową ostatnia wizyta 16.08.2012 rok. Auto jak na swój wiek zadbane, elementy wnętrza jak i tapicerka w bardzo dobrym stanie. Kierownica i gałka zmiany biegów wyślizgana właściwie do przebiegu auta. Inne elementy w stanie bardzo dobrym. Klimatyzacja sprawna.
Wrażenia z jazdy. Precyzyjny układ kierowniczy, brak luzów. Brak niepokojących dźwięków podczas jazdy. Zawieszenie właściwie wybiera nierówności. Brak wycieków i uszkodzeń w zawieszeniu, amortyzacji pojazdu. Auto dobrze przyspiesza. Układ hamulcowy sprawny, bez wycieków. Klocki i tarcze przód tył wymagają wymiany, mimo to auto dobrze hamuje. Posiada układ hamulcowy przód 345 mm tył 330 mm. Skrzynia biegów pracuje właściwie, nie przeciąga biegów. Napęd Quattro pracuje bez zastrzeżeń. Łożyska kół pracują cicho – niesłyszalne Uwagi. Minimalne zapocenia na układzie torsen widoczne na zdjęciach. Niewielkie zapocenia w komorze silnika od strony zimnej turbosprężarki, oraz na układzie EGR. Komora silnika brudna, nie myta.Podczas rozruchu na ciepłym silniku, łańcuch rozrządu i napinacze nie słyszalne. Wtryskiwacze wymienione według właściciela (numery widoczne na dodatkowych zdjęciach), auto podczas długiego postoju na biegu neutralnym nie dymi na biało. Nie zaobserwowany dymienia na biało lub czarno podczas jazdy. Na stronie lewej numery wtryskiwaczy paliwa 057 130 na prawej 059 130. Wymagana wymiana części eksploatacyjnych, filtry, klocki tarcze. Naprawa zarysowań na zderzaku. Kolejnego dnia doszło do oględzin na zimnym silniku – diagnostyka komputerowa auta nie wykazała żadnych nieprawidłowości w układzie wtryskowym auta.

Oficjalny partner serwisu moto-zakup
1opinia

ZAPRASZAMY

Audi A6 Forum

Forum zrzesza miłośników marki Audi A6. Łączy nas wspólna pasja do marki, wiedza techniczna i chęć wzajemnej pomocy.Na A6Forum.pl znajdziesz nie tylko techniczną pomoc w postaci instrukcji, schematów, interpretacji logów VAG/VCDS, porad dotyczących napraw, tuningu wizualnego i mechanicznego, cardetailingu, ale też poznasz ciekawych ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Nade wszystko stawiamy na dobrą atmosferę i relacje międzyludzkie, więc jeśli chcesz dzielić swoją pasję do Audi A6 – nasze forum jest właśnie dla Ciebie!