Opinie klientów indywidualnych

Opinie klientów indywidualnych
Opinie klientów indywidualnych
Opinie klientów indywidualnych
Opinie klientów indywidualnych

Wszystkie opinie znajdujące się na naszej stronie, na forach motoryzacyjnych oraz portalach z opiniami o firmach są w 100% realne. Opinie pisane są przez naszych klientów, za każdą opinią stoi zrealizowana usługa przez firmę moto-zakup. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do realności opinii możemy podać naszemu klientowi dane dotyczące pojazdu – numer vin, lokalizację auta, datę sprawdzenia według wskazanej opinii.

Opinie klientów indywidualnych

Opinie klientów indywidualnych
Opinie klientów indywidualnych
2016-09-12

Polecam – inspekcja wykonana fachowo, dzięki niej oszczędziłem na prawdopodobnie nie udanym zakupie samochodu.
Bartosz
2016-07-08

Auta jeszcze nie kupiłem, ale już muszę pochwalić firmę moto-zakup.pl. Długo zastanawiałem się nad wyborem inspektora przez internet. Nachodziły mnie różne myśli, a szczególnie takie, że pieniądze ode mnie weźmie i na miejscu od sprzedającego, aby od kontroli odstąpić i opisać w samych superlatywach auto sprzedawane. Wątpliwości zostały rozwiane. Rzetelność przygotowanej dokumentacji pokontrolnej jest oszałamiająca. Pan Dominik na tym nie poprzestał. Po kilku tygodniach zadzwonił do mnie i wspierał przez godzinę, przypominając przebieg kontroli, wątpliwości co do jakości dokumentacji, szczerości wypowiedzi sprzedającego. Oczywiście zachowują obiektywność i nie odradzając mi kopna. Jestem pewien, że gdyby były powody to by mi stanowczo odradził kupna. Oprócz tego w sposób bardzo interesujący omawia techniczne niuanse świata techniki motoryzacyjnej. Nic dodać, nic ująć. Takich ludzi nam w kraju matki powinny rodzić:)
Jarek
2016-05-12

Polecam firmę pana Dominika .Dzięki sprawdzeniu auta unikneliśmy ukrytych kosztów związanych z vat,zobaczyliśmy też że auto do końca nie było takie jak zapewniał sprzedawca.

Joanna

2016-04-22

Zdecydowanie polecam – sprawdziłam do tej pory dwie oferty, każda wydawałoby się 100% pewniak. Po otrzymaniu raportów nie kupiłam żadnego bo albo okazało się, że było naprawiane albo ich historia nieco niejasna.
Małgorzata
2016-04-17

Polecam usługi Pana Dominika. W sumie sprawdził dla mnie osobiście lub poprzez współpracowników trzy auta zanim dokonałem zakupu. Rzeszów, Poznań, Warszawa. Robota rzetelna, zaoszczędzone kupa czasu i pieniędzy, nawet szwagier tak dobrze nie doradzi . Doceniam cierpliwość Pana Dominika, którą okazał w trakcie kilku długich rozmów telefonicznych. Firma godna zaufania (opłaciłem badanie komputerowe, które nie zostało wykonane więc otrzymałem zwrot wpłaty), bez ich pomocy pewnie jeszcze nie zmieniłbym auta. Przed kolejnym zakupem samochodu używanego też z pewnością skorzystam z usług tej firmy. Polecam moto-zakup.pl wszystkim znajomym którzy są w trakcie kupowania auta używanego.
Dzięki Panu Dominikowi jeżdżę teraz fajnym pewnym autem. Dziękuję.

Radek

2016-03-15

Godna polecenia firma która potrafi znakomicie przejrzeć samochód na wylot, wykryć wszystkie wady i zalety. Podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie, raporty są wyczerpujące, dowodem także na ich zaaganżowanie jest ogromna liczba zdjęć dokumentujących stan sprawdzanego auta. Jestem zadowolony z firmy gdyż uratowali mnie przed kupnem „bubla” .Polecam wszystkim którzy są zainteresowani ofertą z daleka a nie mają możliwości lub czasu na oględziny. Również dla tych z mniejszą wiedzą nt. samochodów.

Mateusz

opinienaglowek