Praca – Specjalista/zarządca firmowym fanpage

formularz

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

IWT – właściciel serwisu moto-zakup lider w branży świadczącej usługi z zakresu oględzin/przeglądów samochodów używanych, poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA/ZARZĄDCA FIRMOWYM FANPAGE

wymagania: student/własna działalność gospodarcza

rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza

lokalizacja: cała Polska

Osoby przyjęte na ww. stanowisko będą odpowiedzialne za rozwój oraz utrzymanie dynamiki firmowego fanpage na Facebook’u.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy

– uczciwości
– rzetelności
– kandydat powinien posiadać wiedzę informatyczną oraz motoryzacyjną
– zaangażowania w wykonywaną pracę
– kreatywności oraz innowacyjności

Zakres obowiązków:

– utrzymanie konta na FB w atrakcyjnej formie
– zdobywanie nowych użytkowników

Podczas zgłoszenia prosimy o przesłanie w kilku zdaniach jak widzą Państwo rozwój fanpage na Facebook’u, kierunki rozwoju, sposoby na pozyskanie nowych użytkowników, ogólny zakres i wizję na rozwój firmowego fanpage.

Zgłoszenia wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać CV na adres naszego biura: praca@moto-zakup.pl