Praca – Specjalista ds. sprzedaży

formularz

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

IWT – właściciel serwisu moto-zakup lider w branży świadczącej usługi z zakresu oględzin/przeglądów samochodów używanych, poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

wymagania: student/własna działalność gospodarcza

rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza

lokalizacja: Warszawa

Osoby przyjęte na ww. stanowisko będą odpowiedzialne za zdobywanie nowych klientów na wszystkie oferowane przez naszą firmę pakiety usług. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od efektywności danego pracownika.

Zakres obowiązków:

– pozyskiwanie klientów
– prezentacja produktów
– realizacja założonych celów sprzedażowych
– prowadzenie działań marketingowych

Oczekiwania:

– komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– zorientowanie na wyniki
– zaangażowanie i samodzielność w podejmowanych działaniach
– dyspozycyjność
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
– biegła obsługa komputera
– znajomość rynku motoryzacyjnego

Oferta:

– system premiowy
– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
– możliwość rozwoju zawodowego w firmie
– pracę pełną wyzwań
– rozwój osobisty i zawodowy
– elastyczny, nienormowany czas pracy

Proszę o przesyłanie CV na adres naszego biura: praca@moto-zakup.pl