Praca – Specjalista ds. sprzedaży

formularz

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Treść wiadomości

    Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez IWT, Stefana Baleya 3A/20, 02-132 Warszawa, NIP: 5632324627, e-mail: biuro@moto-zakup.pl w celu kontaktu z moją osobę oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.czytaj więcej

    IWT – właściciel serwisu moto-zakup lider w branży świadczącej usługi z zakresu oględzin/przeglądów samochodów używanych, poszukuje osób na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    wymagania: student/własna działalność gospodarcza

    rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza

    lokalizacja: Warszawa

    Osoby przyjęte na ww. stanowisko będą odpowiedzialne za zdobywanie nowych klientów na wszystkie oferowane przez naszą firmę pakiety usług. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od efektywności danego pracownika.

    Zakres obowiązków:

    – pozyskiwanie klientów
    – prezentacja produktów
    – realizacja założonych celów sprzedażowych
    – prowadzenie działań marketingowych

    Oczekiwania:

    – komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    – zorientowanie na wyniki
    – zaangażowanie i samodzielność w podejmowanych działaniach
    – dyspozycyjność
    – mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
    – biegła obsługa komputera
    – znajomość rynku motoryzacyjnego

    Oferta:

    – system premiowy
    – zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    – możliwość rozwoju zawodowego w firmie
    – pracę pełną wyzwań
    – rozwój osobisty i zawodowy
    – elastyczny, nienormowany czas pracy

    Proszę o przesyłanie CV na adres naszego biura: praca@moto-zakup.pl